Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Czy Wajs będzie dobrym burmistrzem???
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Czy Wajs będzie dobrym burmistrzem??? 
Witam wszystkich.Ostatnio dołączyłem do grona czytelników strony a dzisiaj chcę podzelić się jedną uwagą. Nie jestem już mieszkańcem Lidzbarka, ale nadal zywo interesuję się nim, losem jego mieszkańców... Przed nami/wami druga tura wyborów. Nie wiem, czy dobrze, że wybieracie między Nałęczem a Wajsem, ale skoro tak wypadło.... Bardzo chciałbym, żeby ktoś kiedyś napisał mi, że pomyliłem się w swoich ocenach. Nie wypowiadam się na temat Nałęcza, bo nie warto, ale o wajsie chcę Wam powiedzieć. Obawiam się, że przed Lidzbarkiem kolejne cztery stracone lata. Obym się mylił, ale na razie mam jedno skojarzenie klub kolesiów opanował Lidzbark a nawet wyszedł poza jego granice. Czy kontakty mieszkańców Lidzbarka w Olsztynie (Sejmik Wojewódzki) pomogą temu miastu osiągnąć należny mu status? Na razie nazwisko wajs kojarzy mi się wyłącznie z butą. ktoś powie: a szpital? No właśnie, a szpital? Czy już znudził się naszemu kandydatowi? Już wszystko tam pan dyrektor zrobił i zakończył tak, by móc mierzyć sę z kolejnym zadaniem??? Ja wiem, że większość jutro poprze właśnie Wajsa, bo wiadomo co za wybór pomiędzy dużym złem a jeszcze większym złem... Kochani obym się pomylił. Nie zagłosowałbym na Wajsa, ale jeżeli już wybierzecie go, oby wyprowadził moje ukochane miasto na szerokie wody... Dar

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
/Zobacz ostatnie posty z 25.11./

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Myślę ,że pan Wajs powinien podziękować za stołek burmistrza swoim pracownikom z ZOZ-u. Lata pracy w ciągłym stresie , znoszenie humorów pana dyrektora , brak szacunku dla ludzi i ich pracy, niekulturalne odzywki do podwładnych robi swoje A już ostatnie tygodnie to czas ciągłego nagabywa żeby na niego głosować . Do tego pretensje że w jakimś okręgu za mało ludzi na niego głosowało.
Chyba miarka się przebrała. Jak się pozbyć tego ignoranta ?
Eureka !!! Najlepiej zagłosować na pana dyrektora. Jak zwycięży,
to definitywnie się go pozbędą ze szpitala .
Chura !!! Udało się . Niech się teraz inni z nim męczą.
Czy będzie dobrym burmistrzem ? Wątpię . Kto nie potrafi szanować innych nie nadaje się na męża zaufania. Nie poradził sobie ze szpitalem, tym bardziej nie da rady z większym wyzwaniem. Obym się myliła.
Na kolejnym spotkaniu pana W. z przyjaciółmi znów (to już kiedyś było ) padnie tekst - " Ale ci ludzie głupi , że na nas głosują . Ha , ha ha. "
Mam nadzieję , że nim pan dyrektor Wajs odejdzie, rozliczy pewne niedokończone sprawy. Chyba nie chce żeby się za nim ciągnęły (sumienie to taka wredna rzecz) i kiedyś wypłynęły w najmniej odpowiednim momencie.

Jeśli się chce uchodzić za człowieka uczciwego , godnego szacunku to tak należy postępować. Na szacunek obywateli trzeba zapracować , sam uśmiech na plakacie nie wystarczy .

Odpowiedz z cytatem
Mówią, że niedługo Ziemia się zacznie kręcić w drugą stronę. U nas chyba już się zaczęła.
No to teraz...

Na kolejnym spotkaniu pana W. z przyjaciółmi znów (to już kiedyś było ) padnie tekst - " Ale ci ludzie głupi , że na nas głosują . Ha , ha ha. "

Ludzie co to za temat? Juz jest po wyborach HALO ? Tu wieża?!!!!

Został wybrany dajcie spokoj , piszcze teraz co robi a nie czy bedzie.

Potem znowu sie okaze za cztery lata ze nagle wszystkim sie przypomni to i owo w miseiac przed

a inne Jw. rzeczy mozecie przemycac w inny sposob?

Takze prosze po poziom - potem sie dziwicie co kto i jak głosuje pisac i czytac tzreba umić! o rozumieniu nie wspomne

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
paso..... a moze by tak zamknąć juz temat wybory,,,, bylo minelo,, mamy nowe władze, tak miasto chcialo,,, koniec kropka. idę do św Mikolaja, myślę że tam mozna jeszcze cos zrobić, dzieki wszystkim, zwolennikom i przeciwnikom... pozdrawiam i do następnego razu

Odpowiedz z cytatem
jak zamknę to znowu bedzie wrzask o wolnosc slowa itd

juz napisalem dajcie spokoj ( niedociera) juz po wyborach teraz rece do modlitwy i tyle

a jak ktos znowu zaklada dziwne tematy , nic nie poradze , że nie dociera co pisze Crying or Very sad

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem

Lata pracy w ciągłym stresie , znoszenie humorów pana dyrektora , brak szacunku dla ludzi i ich pracy, niekulturalne odzywki do podwładnych robi swoje A już ostatnie tygodnie to czas ciągłego nagabywa żeby na niego głosować . Do tego pretensje że w jakimś okręgu za mało ludzi na niego głosowało.
Chyba miarka się przebrała. Jak się pozbyć tego ignoranta ?

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach