Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
CZY POLONIA ŻYJE?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
moze to zabrzmi patetycznie ale proponuje obejrzec film pod tytułem GOOL , obecnie juz chyba ukonczono prace nad drugą cześcią

sam znam chłopaka z lidzbarka (obecnie juz faceta ) który dawno temu miał propozycje grania w Bałtyku Gdynia

wiec młodzieży nie sciemniajcie tu starego konia Twisted Evil

ze nie mozna ze cos tam...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Polonia dostala 80 tysiecy zlotych i co z ta kasa sie stalo...?
Wczesniej nie bylo takie budzetu, a bylo wszystko tak, jak teraz przy budzecie 80tysiecznym...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Dla porównania, dla chętnych mogę zamieścić kilka filmików z treningów młodych Lecha Poznań i okolicznych szkół wielkopolskich (mam boisko za oknem). Z taką młodzieżą (czyt. takim zapałem i możliwościami klubów, wysiłkiem trenerów) oni mogą grać w miejsce Polonii I i zamiast nich wyjść co najmniej do 3 ligi Very Happy . Talenty są tu niesamowite i odpowiednio pielęgnowane.

Dla porównania, dla chętnych mogę zamieścić kilka filmików z treningów młodych Lecha Poznań i okolicznych szkół wielkopolskich (mam boisko za oknem). Z taką młodzieżą (czyt. takim zapałem i możliwościami klubów, wysiłkiem trenerów) oni mogą grać w miejsce Polonii I i zamiast nich wyjść co najmniej do 3 ligi Very Happy . Talenty są tu niesamowite i odpowiednio pielęgnowane.

rererer ty nie porownuj lecha do polonii... to tak samo jakby arsenal, chelsea, manchester czy liverpool porownac do legii lub wisly...

Odpowiedz z cytatem
Grabarz - piszesz, że po dobrej grze w III lidze zaczęto sprzedawać najlepszych piłkarzy. Mocno to mnie zainteresowało, bo co nieco pamietam z tamtych (nie tak odległych) czasów. A ponieważ nic mi nie jest wiadome aby sprzedano w trakcie rozgrywek III ligowych kogokolwiek, więc ośmielam się zapytać, kogoż to sprzedano i gdzie (skoro piszesz, to chyba wiesz). Podpowiadam skład zespołu na początku rozgrywek i w rudzie wiosennej 2002r.
Sierpień 2001 r
1. Boras Krzysztof
2. Borucki Daniel
3. Brzeziński Paweł
4. Dolewski Radosław
5. Gowkielewicz Tomasz (nie grał bodajże cały sezon - kontuzja)
6. Hartliński Maciej
7. Król Leszek
8. Królicki Witold
9. Kryński Wojciech
10. Łatacz Przemysław
11. Paszkiewicz Maciej
12. Plewa Łukasz
13. Protas Przemysław
14. Przybyliński Marcin
15. Przybyliński Sławomir
16. Roszkowski Andrzej
17. Sobieszczuk Piotr
18. Stryżko Maciej
19. Wiercioch Tomasz
20. Wincel Marcin
21. Zejer Adam
Wiercioch zagrał 2 lub 3 mecze, ponieważ Zarząd nie "dogadał" się z Polonią Elbląg, wrócił on do tego klubu. W jego miejsce pozyskano w trakcie sezonu Radosława Martykę.
Wiosna 2002 r.
Ubyli:
- Leszek Król
- Wojciech Kryński
- Sławomir Przybyliński
- Maciej Stryżko
- Adam Zejer
Przybyli:
- Tomasz Deluga
- Łukasz Giermasiński
- Norbert Witkowski
- Robert Urbanowicz
- Piotr Noga.
Niewątpliwie największą stratą było odejście Adama Zejera, ale on miał kartę zawodnika w swoich rękach i sam decydował o swoim losie. Chciał popróbować szczęścia w I ligowym Stomilu Olsztyn.
Czekam więc na podpowiedź kogo Zarząd Polonii sprzedał w trakcie rozgrywek.

Odpowiedz z cytatem
A czy ktos z obecnych pilkarzy utrzymuje Kontakty z Witkowskim (ktory przez 2 lata byl podstawowym bramkarzem 1ligowej Arki Gdynia) i Wincelem, ktory jest rezerwowym w pierwszoligowej Jagiellonii Bialystok?

Odpowiedz z cytatem
Przepraszam, "uciekł" mi Wojtek Jałoszewski, który grał całą III ligę. Nie lwymieniam takich zawodników jak Misiura, który zagrał bodajże jeden mecz w Mławie. Być może jeszcze kogoś pominąłem. Przepraszam.

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stronka 
Coś ta stronka nie działa. Czyżby Polonia przestała funkcjonować? Crying or Very sad

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach