Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
CZEKOLADKI ZA GŁOSY
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post CZEKOLADKI ZA GŁOSY 
HEJKA
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA CZEKOLADKI ZA GŁOSY, TAKIE SIĘ POJAWIŁY NA UL. PONIATOWSKIEGO I SZWOLEŻERÓW A ROZDAJE JE BYŁY RADNY HENRYK M.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Heja! trzeba popytac sie drobnych ulicznych "pijaczkow" jakie oni dostawali propozycje za swoje glosy:)) najlepiej tych z Bartoszyckiej albo Wiejskiej.
Tam od lat wszystkie kampanie wyborcze odbywaly sie za wina ...lub piwa:)
To w ramach rozweselenia i pokazania lidzbarskiej kultury wyborczej:)
Pozdrowka!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Skoro winko i piwko zamieniono na czekoladki, to jest
chyba postęp,no nie......

Odpowiedz z cytatem
a chociaz dobre te czekoladki ? jesli tak to powiedzcie o ktorej rozdaja to pojde z dziecmi Laughing

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post Lidzbarczanka 
Kurde po czekoladki i to za darmo warto się pofatygować a co do oddania głosu lepiej się zastanowić.Cuchnie to przekupstwem i obiecankami cacankami. Szkoda że ten smakołyk dziś przeszedł mi bokiem.
Czy jutrp też będą???

Odpowiedz z cytatem
A ja zapraszam wszytkich piszących na Zdrowko oczywiście po wyborach,,stawiam krate piwa albo dwie bez względu na przekonania i poparcie kandydatów, a co ? nie wolno ? stać mnie hehe, oddzielna krata dla kudlatego i paso,,,, mam pare pomysłów na dofinansowanie tej strony,,,,,ups,,,,, to chyba nie ten temat,,, ale niech bedzie,,chyba mnie admin nie wykopie z foruma

Odpowiedz z cytatem

obecny!!!!

co do rozwoju storny hm.... temat rozpoznany , nawet nosiłem sie z zamiarem odkupienia strony od Kudłatego.

ale w tym santatorium lub miescie spokojnej starosci , ciezko jest Cool

Odpowiedz z cytatem
Też mi nowina. 4 lata temu też z cukierkami po kieszeniach p.HM sie włóczyl po ulicach. Dobrze ze z cukierkami i twierdził, ze profity go nie interesują bo idzie naprawiać swiat. Nawiasem mówiąc jest gorącym wielbicielem pana AW.
No to na dzisiaj.
PS. Darek - Też sie wybieram na Piwo i to bez zwględu na wynik. Bo albo trzeba będzie płakać, albo sie cieszyć, albo olac wszystko i spakować walizkę.

paso.... ja nie chcę się mieszać w rozwój stronki,, temat dla mnie total obcy, mam swoja i nawet nie ptrafię jej uaktualnić,, reasumując, wszystko co nie ma pompy wtryskowej i nie jest zasilane ON to dla mnie czarna magia,, a prund i jakieś tam gigabity i cholera wie co jeszcze to jezu,,,,, paso..... chodziło mi raczej że mam pomysła na przysponsorowanie tej stronki czy forum ,,, oczywiście zaproszenie na browara jak najbardziej aktualne, fajnie byłoby sie spotkać i poznać na ryja,,,, hehe,,,, bez urazy,, już jestem grzeczny Smile

Odpowiedz z cytatem
He to ja za kumał , sponsoruj , pifo ok jak bede w "sypialni" akurat bo sie szykuje troche pojezdzic zarobkowo Very Happy

robta co chceta niegrzeczni tez mozecie byc - oczywiscie z umiarem Twisted Evil

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach