Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Co na horyzoncie po wyborach?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Linki są do plików *.pdf więc trza mieć w kompie coś do ich przeglądania np Adobe Reader

Odpowiedz z cytatem
ZNASZ WYNIKI DO RADY POWIATU?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Kto jest za debatą publiczną 2 kandydatów na burmistrza?

JAREK
w małych miastach mówią, że w każdym powiedzeniu jest tylko część
prawdy.

Odpowiedz z cytatem
A pamiętacie jak to byla debata na wzór amerykański w Szkole Muzycznej, Byczkowski - Nałęcz. Prowadzona przez jakąś partacka firmę, część kartek po drodze wsiąkala i do dzisiaj pamietam jak to Byczkowski był zdziwiony, że w UM pracują rodziny. I co z tego, że ludzie chcieli wiedzieć to czy tamto. Prowadzący wdzięcznie żonglował kartkami z pytaniami.
No to na teraz

Post DEBATA? 
PO co ?
Slyszałam na własne uszy,że już mamy nowego Burmistrza z PO.Kto to takie bzdury ogłasza? CZY PRZEWAGA W PIERWSZEJ TURZE DAJE A.W. PRAWO TAK MYŚLEĆ.KTO PÓJDZIE NA DEBATĘ? PO? .JA NIE WIERZE,ŻE TAKA DEBATA MA SENS.Znów będzie tak,że nie padną te najciekawsze pytania,bo będą blokowane(bo niby ich za dużo) a czasu za mało.Kiedyś PARTYZANCI mieli przewagę w walce,bo chowali się po lasach. Partyzanci to patrioci. A kim są ludzie z PO?

Odpowiedz z cytatem
Mnie to w sumie grzeje czy w moim mieście w radzie rządzi PO, PIS, SLD czy inna partia, ważne żeby robili to dobrze. To chyba tu na dole nie ma aż takiego znaczenia.
Pdjechałem sobie właśnie do Starostwa i z drzwi spisałem wyniki wyborów:

Okręg 3
Kaczmarek Henryk Józef
Kogut Jarosław
Michańczyk Wojciech
Oltuszewski Andrzej
Skowyrski Zbigniew Jerzy
Suchodolska Elżbieta
Zajączkowski Franciszek

Okręg 1
Botuliński Jerzy
Cieśliński Piotr
Nałęcz Ryszard
Protas Jacek
Sierputowicz Leszek
Wajs Artur Ryszard

Okręg2
Borkowski Józef
Krukowski Józef
Olechnowicz Aleksander
Pawli Jacek Roman

Mam nadzieję, że niczego nie pokręciłem a podobno potrafię
W razie czego przepraszam

Post Przepowiednia ! 
A teraz kilka słów przepowiedni:
1) PO dogadało się z PSL w Sejmiku, więc na 200 % Pan Protas będzie Marszałkiem Sejmiku - to będzie chyba dobrze dla Lidzbarka ( chyba o nas nie zapomni),
2)Jeśli tak ,to Pan Borowy będzie Starostą, bo tak wychodzi z logiki wyborczej- chyba też o nas nie zapomni,
3) Pani dr Kożurno w końcu będzie pracować tam gdzie powinna,
4) Jeżeli Pan Wajs nie zostanie Burmistrzem ( a jest duża na to szansa) to będzie Przewodniczącym Rady Powiatu - 2 lekarzy będzie rozdawać karty w powiecie,
5) Nie wiem na ile potwierdzą się plotki, ale podobno w Urzędzie Miasta będzie trzęsienie kadrowe i pracę stracą wszyscy kojarzeni z PIS-em i z Samoobroną, jak również "wszyscy żołnierze" Pana Byczkowskiego- podobno już chodzą z plecakami do pracy.
6) Ludzie kojarzeni z dawną Unią Pracy, tacy jak Pan Ołtuszewski, Borkowski, Mihańczyk ( Przepraszam-jeśli przekręciłem nazwisko) to też na dobrą sprawę w praktyce PO.
CZYLI REASUMUJĄC KARTY JUŻ SĄ ROZDANE - "cała władza w rękach ludu"
Opozycji zaś proponuję stworzenie Gabinetu Cieni zarówno w mieście jak i w Powiecie.
Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Ja tam sie może do końca nie znam, ale sejmik to jest wojewódzki chyba i pan Protas to jest może kandydat z naszego powiatu a takowych jest pewnie wielu...
Więc kolego Pesymisto marne ma szanse nasz Starosta na urząd Marszałka a na pewno nie 200%

Ja tam sie może do końca nie znam, ale sejmik to jest wojewódzki chyba i pan Protas to jest może kandydat z naszego powiatu a takowych jest pewnie wielu...
Więc kolego Pesymisto marne ma szanse nasz Starosta na urząd Marszałka a na pewno nie 200%

JOHN72 jak się dobrze nie znasz to po co sie mądrzysz. Protas zostanie Marszałkiem Województwa, a wybierą go radni sejmiku w którym wiekszośc ma platforma. To jest juz pewne. W sejmiku tak jak w powiecie. Marszałek i starosta nie sa wybierani w wyborach bezpośrednich. Czyli nie przez nas. poza tym to nie powiaty wystawiają kandydatów tylko partie polityczne, które do sejmiku weszły. Dlatego Protas jako przewodniczący PO w regionie jest pierwszym kandydatem do fotela Marszałka i tak sie raczej stanie.
pozdrawiam

się nie mądrze tylko nie jestem tak dobrze poinformowany o układach w PO. jeśli Protas jest ich kandydatem to pewnie się tak stanie ale to chyba dobrze, nie?

Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach