Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
biedna swietlica srodowiskowa
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ja mogłabym coś o tym napisać bo moje dziecko tam chodziło i wiem na pewno ,że fajnie było na początku istnienia z biegiem czasu pewne osoby odeszły więc i moje dziecko odeszło bo się tam nic nie dzieje. . Pozdrawiam i zyczę dobrych wolontariuszy

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
,,widze tutaj chyba kogos z urazona dumą;p chyba ktos tam pracowal, "

no niestety nie pracowałem ale byłem jednym ze sponsorów i już więcej nie będę.Pozdrawiam i życzę powodzenia w w działaniach na rzecz świetlicy

Odpowiedz z cytatem
Warto czasem samemu sprobowac pomagać i cos organizować a nie tylko narzekać anonimowo przez internet.
Swietlica pełni funkcje i tylko od wsparica ludzi i poswiecenia mozna cos osiagnac...

To tak jak z WOSP, kosciół nie jest w centrum uwagi i juz afera ze WOSP kradnie i oskarzenia, a te serduszka w szpitalach to napewno marsjanie zasponsorowali Smile

Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Tylko powiedzcie tak szczerze, jak tu działać? ja wiem jak funkcjonuje firma usługowa http://wykonczenia-wnetrz.pro ale jak poradzić sobie z tym problemem o którym piszecie na tym forum w tym temacie to już potrzeba trochę innego podejścia, najlepiej spojrzenia kogoś doświadczonego z odpowiednią wiedzą , który spotykał się w przeszłości z podobnym problemem.

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach