Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Artur Wajs- NOWY BURMISTRZ
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Artur Wajs- NOWY BURMISTRZ 
Miało być napisane czerwoną czcionką,ale ta opcja nie działa- nie dlatego,zeby kogoś przestrzegac, tylko jest to kolor solidarności, pojednania.Ludzie obudźcie się w końcu-zakopcie topory wojenne, nauczcie się łaczyć, budować, a nie burzyć, podrzegać, niszczyć. Mieszkańcy wybrali Pana Wajsa- należy mu Pogratulować i Życzyć Owocnej pracy dla Dobra Wspólnego. Narzekaniem, jątrzeniem nie zbudujemy lepszego jutra, nie będzie więcej miejsc pracy, bezpieczniejszych ulic, rozbudowy infrastruktury miejskiej.Teraz sytuacja jest klarowna, przejrzysta- Burmistrz ma przychylną politycznie Radę Miasta, silne lobby w Powiecie, i oby daj nam Boże w Sejmiku Wojewódzkim- SYTUACJA WRĘCZ KSIĄŻKOWA DO SPRAWOWANIA WŁADZY. Miejmy nadzieję,że już niedługo będziemy oglądali tego widoczne efekty. A tym wszystkim, którym się nie udało w tych wyborach doradzam efektywną pracę i pokazanie w czynach, w skuteczności działania, w tworzeniu nowych miejsc pracy tego co zamierzali robić będąc wybranymi, a wówczas wyborcy sami wyniosą ich " na ołtarze" - bo jak brzmi stare porzekadło, " Nie po słowach, a po czynach sądzeni będziemy"
NOWEMU BURMISTRZOWI ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI, OWOCNEJ PRACY, NO I DUŻO ZDROWIA, NAPEWNO BĘDZIE POTRZEBNE !!!

Ostatnio zmieniony przez Mirosław dnia Pon Lis 27, 2006 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem
Osobiście gratuluje temu panu,,,, naszej społeczności też,,, świadomośc zatrzymała sie w naszym mieście jakieś 8 lat temu i niech tak zostanie,,,, miasto złotej Jesieni życia,,, tylko pogratulować, marazm, nepotyzm to nasze atuty, z tego słyniemy.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
ja też mu gratuluję, tym bardziej że w Radzie zasiada 2/3 jego popleczników.
daj nam Boże oby tylko pociągnęli ten pociąg w dobrą stronę.
darek daj znać co z polaroidem na akcję, jakby co można ogłosic na forum może ktoś użyczy...

Post Re: Artur Wajs- NOWY BURMISTRZ 

Jak to dobrze ze juz jest po wyborach i nareszcie w Lidzbarku bedzie osoba na stanowisku Burmistrza ktora potrafi i nie boi sie ciezkiej pracy, osoba w postaci Artura. Tak jak wczoraj wspominalem nie znalem jeszcze wynikow wyborow na Burmistrza, ale mialem nadzieje ze mieszkancy wybiora swojego czlowieka i zaufaja mu w prowadzeniu miasta. Wiem ze bedzie lepiej i Artur stanie na wysokosci zadania.
Czas jest teraz na wpolna prace i wspolne pomysly w jaki sposob mozna Nasz Lidzbark uatracyjnic dla wczasowiczow nie tylko z Polski ale i tez z europy i zza wielkiej wody.
Nalezy zawsze pamietac ze zgoda buduje, a niezgoda....
Nowy czlowiek nowe i lepsze pomysly na nadchodzace lepsze dni dla Lidzbarka Warmiskiego.
Gratulacje Artur
Kolega Waldek

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
za wcześnie to Ty hymnów pochwalnych nie śpiewaj.
Patrzaj co będzie na koniec kadencji.
Zebyś nie musiał tego wszystkiego odszczekać.
I nie dziw sie moim słowom, to z przyzwyczajenia na zimno dmucham. Ileż to juz razy kwitły u nas gruszki na wierzbie.! Ohoho!
No to na teraz...

Wg mnie Pan Ryszard nie odrobił zadania domowego.

o ile się nie mylę wynik był o 600 szt lepszy?

To znaczy ze szpital z rodzinami jak w morde strzelil , przegłosował !

Pomijajac szpital miasto dało pół na pół.

Więc teraz jesli Pan Artur strzeli choćby jednego samobója , to za cztery lata papapa.

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
KOLEGO WALDEK,
za wcześnie to Ty hymnów pochwalnych nie śpiewaj.
Patrzaj co będzie na koniec kadencji.
Zebyś nie musiał tego wszystkiego odszczekać.
I nie dziw sie moim słowom, to z przyzwyczajenia na zimno dmucham. Ileż to juz razy kwitły u nas gruszki na wierzbie.! Ohoho!
No to na teraz...

Widzisz Babo Blond nie ja spiewam hymny pochwalne poprostu daje szansze nowemu czlowiekowi ktory nie boi stanac na wysokosci zadania. Jak widze to niegatywnie jestes nastawiona do osoby Artura nie wiem dlaczego ale to juz jest twoja wprawa. Jak powiedzialem ludzie na stanowiskach niestety musza podejmowac decyzje ktore nie kazdemu pasuja czy sie podobaja. Jak ktos wczesniej wspomnial zakop topor wojenny i podejmin konstruktywna wspolprace podsun swoje pomysly na uzdrowienie Lidzbarka chyba to mozesz zrobic sama od siebie tak?
Znam Artura juz chwile i nie taki On straszny jak go maluja, to jest czlowiek ktory ma glowe na karku i jest otwarty na dobre pomysly ktore sa dla wspolnego celu jakim jest poprawienie bytu w Lidzbarku. Nie rob bledu jakie popelnily inne pokolenia i nie nazekaj i nie stawaj na pozycji spalonej na poczatku kadencji. Troche pozytywizmu i dobrej wizji na nowe cztery lata innej i lepszej kadencji.
Takze Babo Blond glowa do gory i troche wiary w siebie i nowego czlowieka na stanowisku Burmistrza.
Waldek

Odpowiedz z cytatem
a przeczytałes zdanie, że ja na zimno dmucham, bo niejeden już obiecywał Ohoho i jeszcze troche.
Kwitły na wierzbach gruszki w Lidzbarku przez lata.
Kto Ci powiedział, ze ja jestem negatywnie nastawiona?
Owszem mocno mnie dziwi, że facet zacząl reperować szpital i zostawił to w połowie dzieła.
Co, znalazł ciekawszą zabawkę?
Przysłowie mówi, że koniec wieńczy dzieło.
Sadzę tylko według tego co widzę.
A jak poszedł w burmistrzy to niech sam łaskawie ruszy głową i znajdzie pomysły aby godnie sprostać stanowisku, jakie chciał zająć i za co będzie brał kasę.
Mnie wystarcza to co sama, na własny koszt, własnym czasem zrobiłam. I co ciekawe, gdzieś to docenili, a jakbym nie miala wiary w to co robię, tobym sie za to wogóle nie brała.
Ot i wszystko!
No to na teraz...

Co wy Ludzie robicie bo tylko to pytanie wam zadam.
Zapytajcie siebie głęboko w duszy czy P.Wajs to dobry wybur na Burmistrza??
Jeśli szpitala na nogach nie potrafi potrzymac??a co dopiero zarządac Lidzbarkiem. To jest poprostu smiech śmiech na sali, a co myślicie że coś sie zmieni że bendzię tańsze życie

sądze że P.Nałęcz zrobił by więcej dla Lidzbarka dobrego niż P.Wajs.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Czesc Kolezanko BB,
Czy nie wydaje sie Tobie ze bedac Burmistrzem miasta naszego Artur bedzie mogl zrobic wiecej dla szpitala i miasta w tym samym czasie. Wiedzac jakie sa potrzeby szpitalne bedzie lepiej rozumial osobe ktora bedzie prowadzila szpital po nim. Dziwie sie troche twojego podejscia do sprawy "bo inni duzo obiecywali" Jak wiesz a moze nie, Artur jest energicznym facetem ktory nie boi sie trudnych zadan i nie chowa glowy w piasek. Wspomnialem o pomyslach, zarzadzanie miastem nie polega tylko na tym ze jedna osoba mysli i dziala bo ma za to placone pieniadze. Jest duzo do zrobienia bo osoba poprzedniej kadencji nie robila za duzo a moze nawet nic. Wiem ze tez obiecywal i na obietnicach sie tylko skonczylo i Lidzbark jest w stanie takim jaki jest, ale jest czas teraz na to aby sie obudzic z letargu i bezczynnosci i nazekania. Polska jest teraz w EU i sa tam fundusze na sprawy miast takie jak Lidzbark i tylko osoba z wizja bedzie mogla w pozytywny sposob pomoc miastu i mieszkancom.
Nalezy oderwac sie od starego myslenia i nareszcie dzialac razem i przekazywac swoje pomysly i spostrzezenia do osoby ktora rzadzi miastem.
Widzialem ze ktos wspomnial o P. Naleczu, nie znam czlowieka ale z tego co czytalem internecie w WP, reportarz redaktora, to czlowiek nie ciekawy i co do etyki prowadzenia wyborow to bym sie bardzo zastanowil nad taka kandytatura.
Wiem ze nie kazdy lubi obecnego burmistrza jednakze czas jest na to aby przestac nazekac i zaczac dzialac.
Zostal wybrany Artur Wajs na Burmistrza bo tak mieszkancy Lidzbarka chcieli. Nalezy dac mu mandat zaufania i wspolnie dzialac dla dobra miasta.
Kolega Waldek

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach