Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Artur Wajs- NOWY BURMISTRZ
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, czyim ty jesteś kolegą, ale twoje argumenty są tak płytkie, jak jak woda w rowie za moim płotem.
Oczywiście że ponad połowa głosujących wybrała pana Wajsa, bo myślała i była informowana tak jak ty.
Co do etyki wyborczej , to też raczej nie wspominaj, kto, komu i jak, a nawet kiedy dokopał. Pewnie i tak powiedzą Ci, że to nie ten,tylko tamten.
Życie toczy się dalej i nowa rada będzie korzystać z funduszy UE
na drogownictwo - pewnie przetarg wygra i zarobi firma spoza Lidzbarka,
na poprawę estetyki miasta - ruszą całą parą rooboty publiczne
na te i na inne rzeczy potrzebny jest wkład własny, pewnie kochanemu burmistrzowi podniosą pensję, żeby nie stracił tego, co wysysał z ZOZu, tak że na poważniejsze przedsięwzięcia nie wystarczy.
Oto masz nowe miejsca pracy i wspaniałe perspektywy.
Zaraz młodzież gromadnie zacznie wracać w rodzinne strony, aby się załapać na te roboty , ty pewnie też czekasz na te fundusze ,
Zgadnij, ile dostaniesz za miesiąc harówy ?
Życzę powodzenia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
albo strugasz naiwniaka, albo nim jesteś. Piszesz tak jak gdybys dopiero teraz sie dowiedział, ze są pieniądze w UE. Obecny Miłosciwie nam panujący też chyba dawno o tym wiedział, tylko dlaczego blokowował i tak jak słyszalam stale odkladał jakiekolwiek inicjatywy.
Coś Ci powiem, w mętnej wodzie dobrze sie łowi ryby, a dalej sobie dośpiewaj.
No to teraz...

Kolego Waldek,,, ponoć wiara czyni cuda,,,, więc chwała ci za to że tak mocno wierzysz w działanie pana Wajsa, ale jeżeli piszesz pieśń pochwalną to postaraj się o odrobinę konkretnej informacji - Miasto i Burmistrz ma tyle do szpitala co ty lub ja , wiec nie pisz że jako Burmistrz bedzie dobrze rozumiał kogoś kto będzie nim zarządzał, w tej sytuacji powinien starać się o stanowisko Starosty Powiatu, zresztą postaraj się przeanalizować na chłodno karierę pana Artura jako dyrektora i przewodniczącego Rady Miasta a być może twoje uwielbienie zmieni troszeczkę kierunek.

Odpowiedz z cytatem
„nowemu czlowiekowi ktory nie boi stanac na wysokosci zadania” człowieku co ty piszesz jaki nowy przecież szpital doprowadził do zadłużenia i na jakie wysokości zadania on po prostu ucieka z tonącego statku. Ja też miałem do czynienia z panem Wajsem i zupełnie mam inne zdanie może masz dobre zdanie ponieważ jestes kumplem tego pana. Bo ja jestem osobą która zwykłym szaraczkiem a z takimi pan Wajs się nie liczy

Odpowiedz z cytatem
albo strugasz naiwniaka, albo nim jesteś. Piszesz tak jak gdybys dopiero teraz sie dowiedział, ze są pieniądze w UE. Obecny Miłosciwie nam panujący też chyba dawno o tym wiedział, tylko dlaczego blokowował i tak jak słyszalam stale odkladał jakiekolwiek inicjatywy.
Coś Ci powiem, w mętnej wodzie dobrze sie łowi ryby, a dalej sobie dośpiewaj.
No to teraz...[/quote]

Masz racje że fundusze były już wcześniej ale przypominam Ci że od jednego burmistrza wszystko nie zależy ale też od rady a kto był w radzie obecny Pan burmistrz pan Wajs. Więc wina rozkłada się również na pana Wajsa.

Odpowiedz z cytatem
O widze ze rozpoczela sie mala dyskusja na tenat Artura i czy ja jestem naiwny czy tez nie. Ja na ta cale spare patrze raczej z boku, a moje ibnformacje na temat etyki pochodza z niezaleznego zrodla tzn WP i jej redaktorow. Widze ze jest wielka opozycja i myslenie mam nadzieje mlodych ludzi troche takie dziwne i zacofane.
Widac ze trzeba aby duzo wody w Lynie uplynelo aby to sie zmienilo. Z tego co wiem to przez ostatnie 8 lat mieszkancy Lidzbarka narzekali na bylego Burmistrza bo tak zabardzo nic nie robil bo nie pochodzil z Lidzbarka i nie mial tego ducha lidzbarskiego.
Pada zarzut ze Artur zadluzyl szpital, ja na to odpowiem bardzo krotko, a czy jest w Polsce calej szpital ktory jest na plusie, chtnie bym sie dowiedzial.
Teraz jest okazja aby czlowiek z Lidzbarka zrobil pozytywna robote i niestety jest gropa ludzi ktora czeka na niepowodzenie nawet przed startem. Jeszcze raz powiadam zamiat czekac i narzekac, dla odmiany zrobcie pozytywny krok i poddajcie swoje propozycje dla nowego Burmistrza a czekajcie na to aby sie podtknal o wasze kolki, bo nie na tym cala rzecz polega.
Jak wspominalem zarzadzanie nie polega na podejmowaniu tylko latwych decyzji ale niestety na podejmowaniu tych ktore moga byc najmniej popolarne. Lidzbark jest wspanialym miastem i nie nalezy stawiac tak wspanialego miasta na pozycji przegranej. Troche wiary w nowego czlowieka i troche wiecej pozytywnego myslenia i jeszcze wiecej tego aby negatywne podejscie do Artura zmienilo, a wtedy to juz z gorki.
Czekam na odpowiedz od tak wspanialego forum ,
Kolega Waldek

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Czytam powyzsze wypowiedzi i nie wiem po co tyle szumu wokół nowego burmistrza.Jest z wykształcenia lekarzem,nieprawdaż?.

DOSKONALE!!!!!!!!!!- CO TO ZA RÓŻNICA KOGO CZY CO BĘDZIE LECZYŁ?

Pomyślcie; tak usilnie starał się o stanowisko włodarza naszego miasta,tyle wysiłku w to włożył tylko po to aby nasze miasto ubudzić ze spiączki jak człowieka ze śpiączki, wyleczyć z marazmu, z biedy,czyli,że chce dać mieszkańcom szczęście,radość piękno,czyli uzdrowić!

Wniosek- kompetentna osoba na zajmowanym stanowisku!

No cóż,choc wiara czyni cuda,to zdarza się jednak czasem,że ktoś,coś odchodzi w zaświaty,czyli umiera.Mam nadzieję,że nasz nowy burmistrz nie pozwoli na zaoranie naszego miasta.

Kadencja trwa cztery lata,ale praca burmistrza nie trwa tydzień przed kolejnymi wyborami,lecz 24 godziny przez cztery lata czyli około 1460 dni.

Ps. Niedługo wracam na forum-to do slonka.Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem

Pada zarzut ze Artur zadluzyl szpital, ja na to odpowiem bardzo krotko, a czy jest w Polsce calej szpital ktory jest na plusie, chtnie bym sie dowiedzial.
Czekam na odpowiedz od tak wspanialego forum ,
Kolega Waldek

Odpowiedz wspaniałego forum

Jest jeden niezadłużony szpital - mijescowości nie wspomne ale Dyrektor został zwolniony bez podania argumentów. (program bodajże UWAGA?)

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
"O widze ze rozpoczela sie mala dyskusja na tenat Artura i czy ja jestem naiwny czy tez nie. Ja na ta cale spare patrze raczej z boku, a moje ibnformacje na temat etyki pochodza z niezaleznego zrodla tzn WP i jej redaktorow. Widze ze jest wielka opozycja i myslenie mam nadzieje mlodych ludzi troche takie dziwne i zacofane."

Waldku,wytłumacz po polskiemu co znaczą Twe słowa, bo składnia "do luftu" i 'nie kumam czaczuchy"-mówiąc po polsku,ja nic nie rozumiem z polskiego na nasze i nie rozumiem ,co napisałeś powyżej" hmmmm-jestem naiwna?Ty jesteś naiwny?-naprawdę?
]
Co oznaczają słowa:"młodych ludzi trochę takie dziwne i zacofane?-ja uważam siebie za "staruszkę" podejrzewam,że Ty jesteś zdecydowanie młodszym ode mnie i Ty mówisz o młodzieży,że jest zacofana????

Zapomniał wół,jak cielęciem był".?????

Nie rozumiem co znaczą słowa:"mam nadzieję mlodych ludzi troche takie dziwne i zacofane."Przepraszam,żem durnowata,ale nic nie rozumiem.Czy mi wyjaśnisz o czym mówisz? proszę.......
Nepotyzm,nepotyzm.............Waldku...ktoś Ty?
Niestety,nasze dawniej piękne miasteczko doczekało sie Arturów, Waldków,Przemasów ......nepotycznie ustawionych mądrali pozytywnie myślących a negatywnie działających. Nie wiem i mnie to chyba nie "rajcuje".jakie kto z kim ma układy,ale wiem jedno: nigdy nepotyzm w cywilizowanym państwie, w demokratycznym zarządzaniu czy firmą czy miastem nie wyszedł na dobre dla firmy czy miasta. Nie chwal się więc znajomościa Artura, bo on się Tobą Nie chwali. Daruj sobie Waldku wywody na temat Artura. Proponuję wywody na temat Pana Artura Wajsa. Nie będzie nepotyzmu,kolejnych układów i układzików, i nie będzie walki na słowa,bo wreszcie kompetentne ? ? ? ? osoby zajmą stanowiska i dyskusja będzie zbędna bo nie będziesz nikomu potrzebny. Very Happy Smile Sad Confused

Ostatnio zmieniony przez symsarna dnia Sob Gru 02, 2006 8:59 am, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz z cytatem
WIKIPEDIA Mirosław – staropolskie imię męskie, złożone z członów Miro- ("pokój, spokój, dobro") oraz -sław ("sława"). Mogło oznaczać "ten, który sławi pokój".

I O TO CHODZI-----BEZ URAZY DO miro sława !!!!!!!!!

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach