Menu forum
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 10
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Artur Wajs na Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego(…)
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Artur Wajs na Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego(…) 
Po przeczytaniu ulotki którą dostałam za pośrednictwem poczty. Pan Wajs pisze „ Dzięki niemu Szpital Powiatowy w Lidzbarku Warmińskim zyskał nowe oblicze” pytam się jakie oblicze. Chyba oblicze nędzy i rozpaczy. Czemu tak pisze ponieważ ostatnio odwiedziłam szpital ( chirurgie) i uciekałam z tego miejsca. Kiedy ludzie mówili że wolą się leczyć w Bartoszycach to nie wierzyłam ale teraz wierze. Wiec niech Pan Wajs się nie chwali szpitalem bo nie ma czym. To jest rozpacz.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Myślę, że Pan Artur Wajs powinien kontynuować tak dobrze rozpoczęte dzieło naprawy szpitala. W żadnym wypadku nie powinniśmy się zgodzić, żeby stamtąd odszedł do Ratusza. Liczymy, że wytrwa na stanowisku przez następne trudne lata... trudne, bo te miliony długu trzeba spłacić... ale Dyrektor jest młody, przedsiębiorczy... pozyska środki zewnętrzne dla szpitala, nie przerwie modernizacji, da podwyżkę personelowi... I zada kłam tym wszystkim NIEGODZIWCOM, którzy spekulują po kątach o szczurach uciekających z tonącego okrętu. A pfe! Podłość ludzka nie zna granic!

Odpowiedz z cytatem
Obliczenie może szpital i dostal, a środku próchno. Proponowałabym, aby troche podleczyć owe próchno i uczynić dzieło doskonałym. To
dopiero będzie chwalebne na wieki. No to na dzisiaj.

Post Artur Wajs na Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego 
Jak możesz pisać że Pan Artur Wajs powinien kontynuować tak dobrze rozpoczęte dzieło naprawy szpitala. Jeśli w następnym zdaniu mówisz „bo te miliony długu trzeba spłacić”.. Jak można doprowadzić do milionowych długów. Może jako burmistrz też miasto doprowadzi długów?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Niewykluczone. Inwestycje w szpitalu wymagały nakładów. Jednakże finit corona opus. Koniec wieńczy dzieło. Nie sztuka narobić długów i dać drapaka , gdy wierzyciele wyciągają łapy. Artur Wajs nie powinien iść w burmistrze. Powinien wyprowadzić sprawy szpitala na prostą. Jest dobrym menadżerem. Poradzi sobie. Bo inaczej może być krucho - szpital do likwidacji, ludzie na bruk, wierzyciele z kwitkiem, komornik w powiecie... Brrrrr. Skóra cierpnie.

Odpowiedz z cytatem
A tak niedawno nawet wróble ćwierkały, że miasto sporo kasy też wpakowało w szpital. Prawda to ?
Siemanko - Spajder Twisted Evil

Odpowiedz z cytatem
Prawda saider,, prawda,, szczury uciekają z okrętu, jedna wielka kicha, ulotka przez poczte,, hym kasy trzeba na to,,,, kto finasuje ? jednego mi żal,,, żal mi Jacka Protasa, to dobry gospodarz, nie głupi facet,,, i ubolwam że dał się wmanewrować w komitet pana Artura W. LUIDZIE OTWÓRZCIE OCZY !!!!! POMYŚLCIE SPOKOJNIE,,,, ŁADNY PLAKAT ULOTKI PRZEZ POCZTE TO NIE WSZYSTKO,,,

Odpowiedz z cytatem
Jeżeli dał się w to wmanewrować, to Jacek nie jest Jacek. Albo ja jestem Głąb. Przecież on ma glowę na karku. Cos mi tu nie tak. A wogóle to CZY Protas kandyduje, jeżeli nie, to ma cos lepszego w zanadrzu. Nie uwierzę, że dał sie w cośkolwiek wmanewrować. NIE UWIERZĘ!

Odpowiedz z cytatem
Jacek Protas ma się dobrze i nic mu nie grozi. Pobiera uposażenie z kilku źródeł i nie przymiera głodem. Pensja Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Województwa Warmińsko- Mazurskiego, pensja Starosty, pensja Przewodniczącego Stowarzyszenia "Dom Warmiński"... za trzy lata startuje w posły. Do tej pory przygotuje zaplecze polityczne.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 10
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach