Menu forum
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 9 z 10
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Artur Wajs na Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego(…)
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Panie Wajs jestem zaskoczony tym że na plakacie wyborczym umieścił pan swoją podobizne na tle zamku który nie należy do miasta.Myśle że ładniej wyglądałby pan na tle przedzamcza które grozi zawaleniem.Miał pan dużo czasu żeby zająć sie tym problemem jesli chce pan usunąć ten problem tabliczką "budynek grozi zawaleniem '' to tylko pogratulować panu sukcesów.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
CELNY STRZAŁ !

Post PLOTKI I PLOTECZKI , CZYLI KASZANA WYBORCZA 
Zadali mnie w mieście zagadkę:

Co to za zdrapka na słupie,
że zdrapujesz 2, a wychodzi 5 ?

I nie pomoże tu żadne IQ, nie zgadniesz, a sprawa jest banalna.
JEST TO uaktualizowany plakat Pana Artura.

Odpowiedz z cytatem
Post PLOTKI I PLOTECZKI WYBORCZE 
Już raz współczuliśmy listonoszom, dzisiaj po raz
drugi.
Otóż jutro każdemu przybędzie po kilogramie papieru-
nowe ulotki Pana Artura pójdą pod strzechy.

Odpowiedz z cytatem
Slonko--wkurza mnie jedno! ten pan Wajs to niby taki elokwentny gościu dał się sfotografować(lub ktoś jemu podpowiedział, bo na sztuce się nie zna i na marketingu medialnym i politycznym)na tle naszego pięknego zamku.Ktoś dopisał mu,że chce zostać "włodarzem" naszego miasta.

LUDZIE , TO POMYŁKA!!!!!!!!!!!!1PAN WAJS CHCE BYĆ WŁODARZEM LIDZBARKA!- TO NIECH JEDZIE DO LIDZBARKA!

POMYLIŁY SIĘ JEMU NAZWY MIEJSCOWOŚCI I JAK WYNIKA,NAWET NIE WIE W JAKIM MIEŚCIE MIESZKA!.

To miasto, w którym rozwiesił ktoś plakaty z p.A.WAJSEM nazywa się Lidzbark Warmiński.

LUDZIE!! PLAKATY NIE WISZĄ W TYM MIEŚCIE CO TRZEBA!

Odpowiedz z cytatem
Post PLOTKI I PLOTECZKI WYBORCZE 
Zasłyszane koło sklepu:

Pani,złapali ich jak zrywali plakaty w nocy i zawieżli na policję.
A KOGO?
Ponoć facetka z domu kultury, facet z jasama i doktorka.
E, JAK ZRYWALI TO NAPEWNO NAŁECZOWE, ALBO BYCZKOWSKIE
Ależ skąd, wszystko od platformy, sami kandydaci.
AHA,OD PLATFORMY POWIADASZ?
OT POLICJA BEZMÓZGA, TOĆ TA DOKTORKA PRZED WYBORAMI
PEWNIE IM TĘTNO MIERZYŁA Z TYCH PLAKATÓW, A ONI ICH
JAK JAKICH BANDYTÓW............

Odpowiedz z cytatem
Cichutko siedziałam na Forum i rozmyślałam o kolejnej niedzieli.

Ta za trzy dni będzie dla Lidzbarka Warmińskiego niedziela, która zaważy na przyszłości mieszkańców. Dokonamy wyboru Burmistrza Miasta Lidzbarka Warmińskiego, który współpracując z Radą Miasta obudzi nasz gród do życia.
Z taką nadzieją Lidzbarczanie pójdą do urn wyborczych.

Ciekawa jestem kto wygra, czy pan Ryszard Nałęcz, czy pan Artur Wajs.

Analizując wypowiedzi na Forum i co mówią moi znajomi mogę pobawić się w prognozę i uznać, że na dziś przewagę ma Ryszard Nałęcz.

Mam nadzieję, że mój kandydat za kilka dni obejmie stanowisko Burmistrza i w przeciągu czterech pierwszych lat wyprowadzi nasze miasto z zapaści gospodarczej i ekonomicznej, że da szanse dla inwestorów zagranicznych i polskich, aby powstało bardzo wiele stanowisk pracy, że zadba o mury, o zamek, o przedzamcze ,o Wysoka Bramę , zadba o estetykę i porządek na naszych uliczkach…etc…..tak mi się marzy i nie jestem odosobniona w swoich marzeniach.

Co zaś tyczy pana Artura Wajsa, to wolałabym, aby jednak pozostał lekarzem, bo w Lidzbarku Warmińskim brakuje specjalistów w dziedzinie medycznej.

Odpowiedz z cytatem
Szkoda tak wybitnego specjalisty w medycznej dziedzinie.
Burmistrzem może być każdy, kto dobrze główkuje, ale w medycynie niestety nie.
Tyle lat pan Dyrektor sie kształcil, tyle poświęcił cennego czasu na zdobycie wiedzy tak waznej dla ratowania ludzi, a teraz odchodzi Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !
No to teraz...

II tura wyborów przebiegnie w chwili narodowej tragedii, najprawdopodobniej podczas ogólnopolskiej żałoby narodowej. Pochylmy czoła na tą tragedią i zastanówmy się jak ulotne bywa nasze życie.

W niedzielę przyjdzie nam dokonać wyboru Burmistrza naszego małego miasteczka. Wielu z nas zastanawia się , prz którym nazwisku postawić tak ważny dla obu kandydatów znaczek "X", wielu nie jest i nie będzie zdecydowanymi do końca. Mamy niestety wyborcze rozdwojenie jaźni.
Bo musimy wybierać pomiędzy z jednej strony kandydatem, którego działania mogą byc sukcesywnie blokowane przez Radę Miasta i bedziemy mieli kolejne 4 lata wzajemnych przepychanek, z drugiej zaś strony mamy kandydata może społecznie niezbyt popularnego ( tak wynika z opinii na tym Forum ), ale z przychylnością przyszłej Rady Miasta. Wynik I tury wyborów oznacza jedno,ze pozostali kandydaci po prostu "nie odrobili pracy domowej" ponieważ róznice są tak znaczące,że albo społeczeństwo nie chce nowych twarzy na scenie politycznej, albo kampanie były prowadzone nieprofesjonalnie.
Nie obrażajmy się na wynik wyborczy i na sylwetki kandydatów- to że ktoś jest lekarzem, czy przedsiębiorcą nie zabrania mu udziału w życiu publicznym- każdy ma prawo wyborcze, by nie wspominać osławionego już, medialnego Krzysztofa Kokonowicza. Polityk nie musi być ani piękny, ani lubiany- wspomnijmy Sir Churchill-a czy De Gaul`a - polityk musi być skuteczny, mieć program, znać drogi i możliwości jego realizacji i niestety najważniejsze posiadać ZAPLECZE POLITYCZNE, gdyż bez niego nawet najlepszy program nie ma szans realizacji. Jeden z kandydatów takie zaplecze posiada, drugi bedzie musiał o nie zabiegać- jak skutecznie, pokaże czas powyborczy. I jeszcze najważniejsze-

NIE OBRAŻAJMY SIĘ NA WYNIK WYBORÓW, NIE POWIELAJMY PRZYKŁADU OD GÓRY, GDZIE INDYWIDUALNE ZAPĘDY STANOWISKOWE ZNISZCZYŁY POWSTANIE SZEROKIEJ KOALICJI- PLATFORMA WYGRAŁA U NAS WYBORY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM, POWIATOWYM I MIEJSKIM- nauczmy się z tym życ, zacznijmy współpracować-pomóżmy zbudować lepsze jutro,bo taka szansa zdaża się raz na kilkanaście lat.

Nie zajmujmy się niszczeniem "przeciwnika" w wypadku niekorzystnego dla któregokolwiek z kandydatów wyniku wyborów. NAUCZMY SIĘ PRZEGRYWAĆ- ZMIENIAJMY NA LEPSZE JUTRO, BO WCZORAJSZEGO DNIA JUZ NIE ZMIENIMY- możemy tylko powiedzieć Przepraszam

Z wyborczym błogosławieństem !
Zdrowy Rozsądek !

A ja się na to nie godzę i mam nadzieje że wyborcy pozostałych kandydatów którzy nie wszyli do drugiej tury też nie !! naszego miasta drogi Mirosławie nie stać na zmarnowanie kolejnych czterech lat, znakomita wiekszość obecnych nowych radnych pokazała jacy są skuteczni w poprzedniej Radzie Miasta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 9 z 10
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach