Menu forum
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 8 z 10
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Artur Wajs na Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego(…)
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Siemanko wszystkim to znowu ja.No i co tam u was słychać kto zostanie wkońcu Burmistrzem w naszym pięknym mieśćie ? Bo z tych postów nic nie wynika.Proszę o konkrety .Dzięki i pozdrowionka dla wszystkich

Chcesz konkretów - proszę bardzo :

- Sprzedaż MPCu - skuteczne blokowanie uzyskania poręczenia kredytu przez Radę Miata dla ratowania firmy, wg niezależnych analityków firma była do uratowania / obecny własciciel w ręce klaszcze bo zarabia kasę która mogła zostać w mieście / - inicjator zamieszania z poręczeniem pan A Wajs

- zmiana pensji dyrektora na pensję Burmistrza ca, minus 3000 zł, w imię czego, czyżby nieomylny pan Dyrektor postanowił kosztem swoich dochodów ratować Lidzbark przed zagładą, czy może raczej coś się zaczyna palić pod fotelem dyrektora

- Co zostało zrobione czy zainicjowane przez Przewodniczącego Rady Miasta przez ostatnią kadencję

- dla czego nie powie otwarcie o tym że szpital przestanie istnieć w obecnej formie, nie ma szns na utrzymanie przy obecnym zadłużeniu , w domyśle prywatny oddział opieki długo terminowej.

- Jako Przewoniczący Rady miasta dla czego godził się na pisanie projektów pozyskania funduszy przez firmę z drugiego końca polski, projektów źle pisanych które trzeba było za kazdym razem porawiac za dodatkową kasę

to są fakty kolego i przestań ściemniać o fachowości pana AW,, bo jakim jest fachowcem w dziedzinie lecznictwa i zarządzania, wszyscy wiedzą ,,,, łatwo jest dzielić i wydawać kasę z kredytów a przed rozpoczęciem spłaty podkulić ogonek i poprostu dać nogę,,, niech udowodni że poradzi sobie z problemem zadłużenia i wyprowadzi szpital na prostą a wtedy napiszę panie Wajs jesteś pan wielki

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
(nota bene - na ostatnim "Gwiazdozbiorze ...", za gacie Norbiego 7 stówek dałem i bynajmniej nie dla reklamy).

Faktycznie.....nie dla reklamy......widziałem tą anonimowość nawet z bliska....

ale pochwalam pieniadze poszły.

Przemek zdemij torchę nogę z gazu , wyprostuj kolana stań na ziemi

Pozdrawiam Twisted Evil

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post Jestem blondynką? 
PRZEMAS- wpadłeś na forum jak granat w grządkę, na której szczypiorek spokojnie rósł.

Króciutko poczytałeś a już Twoja głowa rozbolała.Na bół głowy jedyna rada:idź do znajomego lekarza,niech ci receptę wypisze i pogadacie o twoich emocjonalnych kłopotach natury osobistej.

Skąd wiesz,że jeżeli jest się u władzy,to załatwia się "swoje interesy"?

Bystrzak z ciebie.Szybko czytasz,wyrażasz jeszcze prędzej opinie o innych.Wyzywasz ich od beznadziejnych pismaków,zakompleksionych i sflustrowanych nieudaczników: i ty czekasz,aż tacy podadzą tobie numer konta?To ty nie wiesz,jak to jest z numerem konta na taki szczytny cel?Zapytaj prawnika,albo może nie,bo przecież wszystkie nasze rozumy zjadłeś w czasie tak krótkiego pobytu na forum.

Co dla ciebie jest ważniejsze?-gacie Norbiego, czy szczęście dzieci,co mają rodziców nieudaczników,zakompleksionych i sflustrowanych?

Jak nazwiesz rodziców biednych,głodnych dzieci?-może jeszcze gorzej?

Ciekawe-stać ciebie na gacie Norbiego wydać 700zł a dla dzieci chcesz posypać grosikami?Aleś hojny...no no no,hm,hm,hm!!!
Czy majty, to słuszny cel?

cytuję ciebie:"
"Mikołaja dla dzieciaków". I co...? I nic...? Nawet nie masz/cie pomysłu jak to zorganizować. "

Jesteś bystrzak,więc pewnie ty masz pomysłów bez liku jak "to "zorganizować. Powiem więcej :zakasuj rękawy i bierz się do roboty.Pomóż nieudacznikom.

Ps.
moja rada:
Masz problemy?z blondynkami?,to spotykaj się z brunetkami.Czy ktoś tobie broni?
(ci,tobie,ty,...nie bez powodu pisałam/em małymi literkami a am/em dla "zmyłki".

Odpowiedz z cytatem
Do Symsarny;; a co ma piernik do wiatraka zdaje mi się że te forum jest na inny temat.Więc pisz na temat chyba że nie masz zdania no to inna sprawa Laughing

Odpowiedz z cytatem
Post Mrówki gryzą? 
Piernik do wiatraka mrówko ma wiele.
Już udowadniam.We młynie mąkę się miele a z mąki piekarz produkuje pierniki.Ot co.

Nadałam sobie prawo napisać,jak twierdzisz nie na temat.Tak mi się zachciało,a co nie wolno?

Jestem jednak innego zdania.Wpadłeś na forum razem z przemasem.

Ciekawe,czy jesteście kumplami?

Mnie to nie obchodzi,ale zauważyłam,ze "trzymacie się razem".

Mnie to nie przeszkadza.

Irytuje mnie jednak fakt,że nie czytasz uważnie a zwracasz mi uwagę.

Prośba-poczytaj i skup się.

Odpowiedz z cytatem
Forum podobno jest dla wszystkich, nie tylko dla "zwolenników Tego Jednego Jedynego, przez Lidzbarszczan Upragnionego".
Cieszy mnie to, że nie jestem sam na tym Forum ze swoimi poglądami i że inni też podzielają mój tok rozumowania Smile

Symsarno, co do Twego postu to:
1. Nie trzeba dużo czytać i wszyściuteńkich postów, by wyrobić sobie zdanie (słuszne lub nie) o Was...
2. Na ból głowy stosuję aspirynkę - pomaga...
3. Gdybyś tak bardzo się nie "wiła", to wczoraj na 17:00 pewnie byś trafiła... (wiesz pewnie gdzie? - jeśli istnały czynniki wyższe to SORKI), więc i tu się pomyliłaś... jak trzeba, to grosików mam więcej i pomysłów też...
4. Ani z blondynkami, ani z brunetkami problemów nie mam i jak na razie nie zapowiada się abym miał...

Pozdrawiam wszystkich FOROWICZÓW, tych niepokornych też i ... wal ostro tak dalej, to może Forum się rozrusza i więcej ludzi będzie je czytać, nie tylko "tubylcy" Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
muszę coś w obronie Przemasa mimo że politycznie niezbyt nam po drodze (przynajmniej tu lokalnie)
Może i gacie kupił ale na spotkaniy był, pomysłami sypał,
http://www.lidzbark.com/forum-php/viewtopic.php?t=462
tu można poczytać o sponsorach.
Droga Symsarno pomysłów nam nie brak na akcję św Mikołaj tylko pewne problemy trzeba rozwiązać a to wymaga czasu.
Pozdrawiam

Przemas,wejdź na forum Nałęcz kontra Wajs.Tam napisała odpowiedź na twoje słowa.
Pracuję,dojeżdżam i nie mogłam być na spotkaniu,ale postaram się być na następnym.Praca moja jednak jest dla mnie najważniejsza.
Nie potrzeba walić ostro,wystarczy spokojnie,bez ordynarnych słów porozumiewać się.Mam nadzieję,że faktycznie będziesz częstrzym bywalcem na forum i z pewnością,gdy tylko twoje pomysły będą intratne i ciekawe,każdy z nas będzie chciał(jeżeli będzie miał czas)współpracować z tobą.
Po wyborach nasze miasto będzie nas bardzo potrzebowało.

Odpowiedz z cytatem
muszę coś w obronie Przemasa mimo że politycznie niezbyt nam po drodze (przynajmniej tu lokalnie)
Może i gacie kupił ale na spotkaniy był, pomysłami sypał,
http://www.lidzbark.com/forum-php/viewtopic.php?t=462
tu można poczytać o sponsorach.
Droga Symsarno pomysłów nam nie brak na akcję św Mikołaj tylko pewne problemy trzeba rozwiązać a to wymaga czasu.
Pozdrawiam

Tak,zajarzyłam pozytywne tąpnięcie przemasa.
cytuję slonko:
"Kudłaty
Dopisz pieniądze: Przemas - 300,00
Siema."
Cieszy mnie jego postawa.

Jeżeli znów nie będę mogła być na spotkaniu, to juz załatwiła ze swoją sąsiadką Anią,że przekarze w moim imieniu pieniądze i od siebie też coć dorzuci.Chętnie również Wam pomoże.

Odpowiedz z cytatem
Czy Ty ciągle będziesz chciał być "górą"
Bądż mądry i nie chwal się grosikami, bo kiedyś Cię wyczują i okradną.
To dobrze że je masz, w tej mierze jesteś w mniejszości.
A tak nawiasem- czy te gatki od Norbiego pasują?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 8 z 10
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach