Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
60 Lat
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post 60 Lat 
To bedzie kolejny smenty temat, tylko po narzekać. W tym roku Lidzbarski Klub Sportowy , a wlasciwie to od niedawna Miejski obchodzil bedzie 60-lecie. Niestety z histori naszego klubu nie pamietam duzo, napewo kiedys bylismy w 3 lidze pamietam tez jakies zwyciestwo w pucharze warmi i mazur(po rzutach karnych). Przez kilka sezonow wystepowalismy w 4 lidze (ponoć sąaspiracje na odbudowanie klubu) i tak naprawde na tym sie konczy moja i pewnie wielu innych wiedza na temat histori Polonii...
Jestem ciekaw czy miasto lub zarzad zorganizuje jakas atrakcje na ten jubileusz ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Post ce_bula 
A ja pamętam te czasy, kiedy na każdym podwórku grało sie w nogę, wybijało sąsiadom okna, właziło po piłkę do ogródków, obrywało od sąsiadek po uszach i strzelało się - GOOOLEEE! A jak przyjechała autokarem drużyna z Bartoszyc i wygrała, to obrzuciliśmy autokar solidarnie kamieniami, potem to tylko od lania w domu bolał tyłek. Ale miło sie wspomina, bo jest co. Co do obrzucania kamieniami, nie radze brać przykładu, bo ojciec nieżle paskiem skroił spodnie. :hyhy
Co do rocznicy - pewnie, że zorganizują, ale dla siebie. Jak chcesz świętować, to może zagrajmy w nogę na ulicy, a potem upieczemy kiełbaski. Ciekawe, czy udałoby sie cos takiego bez żadnego patronatu?

ja jak jestem w domu i gram w pilke to dajel walcze z sasiadami wchodze do ogrodkow i wale im po oknach ;D

mysle ze wszsystko jest do zrobienia, bez patronatu czy z patronatem jak to roznica ;0
ciekawe tylko czy cos zarzad wymysli ;D

Odpowiedz z cytatem

na ulicy Leśnej mieszkańcy sami zrobilli sobie boisko go piłki plażowej...

przy ulicy Kopernika w parku widziałem młodzież też sobie "podrzucała" piłkę...

więc oprócz smęcenia , ćpania i rozbojów są jeszcze inne zowijające przedmioty .....

hm tylko że to nie ta piłka co? pomyliłem się?
Laughing

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post Stronka Polonii 
www.mkspolonia.end.pl <----roześlij to wszystkim których masz z lw na gg i niech oni też roześlą to dalej, to ważne!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
A dlaczegóż to mielibyśmy spamować ?? Jak ktoś chce to znajdzie tą stronę.

Odpowiedz z cytatem
ehhh nie chodzi mi o spamowanie, chodzi mi o to aby wiedzieli ludzie że takie coś istnieje, narazie nie dodali jeszcze stronki mojej do google i cięzko jest ją znaleść, a chce aby była troche rozpowszechniona Smile Dla Poloni trzeba coś zrobić nie? Ja zrobilem stronę i ją prowadze, robię na tej stronie wszystko sam,

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz aby twoja strona została dodana do google, to proponuje wymianę linków. Strony które linkuję na lidzbark.com w ciągu paru dnni indeksuje google. Jesli wstawisz linka do mojej strony u siebie to daj znać a od razu ja wstawię tez u siebie link do twojej strony.

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stronka Polonii 
dajmos napisał:
www.mkspolonia.end.pl <----roześlij to wszystkim których masz z lw na gg i niech oni też roześlą to dalej, to ważne!

eh znowu jakas strona o poloni ciekawe ile sie utrzyma ? ?

Odpowiedz z cytatem
Post strona polonii LKS 
Ta strona o Polonii jest srednia ale najbardziej zalosny jest spiewnik normalnie az glupio sie czlowiek czuje jak to czyta:P

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach